|
Skipper
|
Boat Name
|
Bow#/Sail#
|
Class
|
Hometown
|
Yacht Club
|
Payment
|
1. |
Samara Walshe *
|
- |
- 19971 |
Championship Fleet - |
*, * |
Team USA |
|
2. |
Harvey DeMovick *
|
- |
- USA 18700 |
Championship Fleet - |
*, * |
KBYC |
|
3. |
Ava Adams *
|
- |
- BER1234 |
Championship Fleet - |
*, * |
RBYC |
|
4. |
Sophia Dias *
|
- |
- BER1017 |
Championship Fleet - |
*, * |
RBYC |
|
5. |
Cameron Pimentel *
|
- |
- BER 1032 |
Championship Fleet - |
*, * |
RHADC |
|
6. |
Ava Rosser *
|
- |
- 1215 |
Championship Fleet - |
*, * |
RHADC |
|
7. |
Genevieve Lau *
|
- |
- 1042 |
Championship Fleet - |
*, * |
RBYC |
|
8. |
Magnus Ringsted *
|
- |
- BER 1205 |
Championship Fleet - |
*, * |
RBYC |
|
9. |
Nicole Stovell *
|
- |
- 1226 |
Championship Fleet - |
*, * |
RBYC |
|
10. |
Amelia Lewis *
|
- |
- BER 1118 |
Championship Fleet - |
*, * |
RBYC |
|
11. |
fynn olsen *
|
- |
- 22581 |
Championship Fleet - |
*, * |
MYC |
|
12. |
Sarah Davis *
|
- |
- BER1252 |
Championship Fleet - |
*, * |
RHADC |
|
13. |
Sebastian Kempe *
|
- |
- BER1010 |
Championship Fleet - |
*, * |
RBYC |
|
14. |
Trey Whaley *
|
- |
- BER1077 |
Championship Fleet - |
*, * |
RHADC |
|
15. |
Xavier Marshall *
|
- |
- CAY720 |
Championship Fleet - |
*, * |
Jennifer Marshall |
|
16. |
Joanna Santiago *
|
- |
- 1991 |
Championship Fleet - |
*, * |
St George’s Dinghy Club |
|
17. |
Isaac Wickramage *
|
- |
- BER1009 |
Championship Fleet - |
*, * |
RHADC |
|
18. |
pierce olsen Olsen *
|
- |
- 22582 |
Championship Fleet - |
*, * |
myc |
|
19. |
Leyli Walker *
|
- |
- BER 2511 |
Championship Fleet - |
*, * |
RBYC |
|
20. |
PJ Rodrigues *
|
- |
- BER1018 |
Championship Fleet - |
*, * |
RBYC |
|
21. |
Umi Noritake *
|
- |
- 21855 |
Championship Fleet - |
*, * |
Key Biscayne Yacht Club |
|
22. |
Isabella Mendoza *
|
- |
- 22587 |
Championship Fleet - |
*, * |
Miami Yacht Club |
|
23. |
Matthew Arruda *
|
- |
- Ber1052 |
Championship Fleet - |
*, * |
Rhadc |
|
24. |
Samantha Soares *
|
- |
- 1014 |
Championship Fleet - |
*, * |
St. Georges Sailing Academy |
|
25. |
Robert Ulmer *
|
- |
- USA 22196 |
Championship Fleet - |
*, * |
Belle Haven Club |
|
26. |
Ahzai Smith *
|
- |
- 1011 |
Championship Fleet - |
*, * |
RBYC |
|
27. |
Jack Adderley *
|
- |
- 1122 |
Championship Fleet - |
*, * |
RHADC |
|
28. |
William Brackstone *
|
- |
- 1035 |
Championship Fleet - |
*, * |
RHADC |
|
29. |
Jacques STEFANI *
|
- |
- 1001 |
Championship Fleet - |
*, * |
RBYC |
|
30. |
Gabrielle Brackstone *
|
- |
- 1316 |
Championship Fleet - |
*, * |
RHADC |
|
31. |
Dylan Balunas *
|
- |
- 22211 |
Championship Fleet - |
*, * |
KBYC |
|
32. |
Rachael Betschart *
|
- |
- BER 1127 |
Championship Fleet - |
*, * |
RBYC |
|
33. |
Jaspar Nielsen *
|
- |
- CAY1973 |
Championship Fleet - |
*, * |
Cayman Islands Sailing Club |
|
34. |
Matheo Capasso *
|
- |
- CAY1106 |
Championship Fleet - |
*, * |
Cayman Islands Sailing Club |
|
35. |
Tyler Bergendahl *
|
- |
- USA 20439 |
Championship Fleet - |
*, * |
Ram Island YC |
|
36. |
Ethan Thompson *
|
- |
- BER1019 |
Championship Fleet - |
*, * |
RHADC |
|
37. |
Ethan Etemadi *
|
- |
- BER 1222 |
Championship Fleet - |
*, * |
RBYC |
|
38. |
Kevin Gosselin *
|
- |
- USA 20546 |
Championship Fleet - |
*, * |
Lauderdale Yacht Club |
|
39. |
Christian Ebbin *
|
- |
- BER 1224 |
Championship Fleet - |
*, * |
RBYC |
|
40. |
Fiachra McDonnell *
|
- |
- IRL1565 |
Championship Fleet - |
*, * |
National Yacht Club (NYC) Dun Laoghaire |
|
41. |
Aiden Lopes *
|
- |
- BER1044 |
Championship Fleet - |
*, * |
RHADC |
|
42. |
Trystan Hocking *
|
- |
- 1239 |
Championship Fleet - |
*, * |
Royal Bermuda Yacht Club |
|
43. |
Kipling Rossouw *
|
- |
- BER 1033 |
Championship Fleet - |
*, * |
RHADC |
|
44. |
Skye Oliveira *
|
- |
- 1027 |
Championship Fleet - |
*, * |
RBYC |
|
45. |
Michael Kirkman *
|
- |
- 20480 |
Championship Fleet - |
*, * |
Team USA |
|
46. |
Nico Garcia-Castrillon *
|
- |
- 22291 |
Championship Fleet - |
*, * |
Team USA |
|
47. |
Matias Martin *
|
- |
- 19032 |
Championship Fleet - |
*, * |
Team USA |
|
48. |
Peter Barnard *
|
- |
- 16710 |
Championship Fleet - |
*, * |
Team USA |
|
49. |
Teddy Martin *
|
- |
- 22382 |
Championship Fleet - |
*, * |
Lake Hopatcong Yacht Club |
|
50. |
Anna Vasilieva *
|
- |
- 21977 |
Championship Fleet - |
*, * |
Team USA |
|
51. |
Cort Snyder *
|
- |
- 21325 |
Championship Fleet - |
*, * |
Team USA |
|
52. |
Harlan Watson-Brown *
|
- |
- 1099 |
Championship Fleet - |
*, * |
RHADC |
|
53. |
Ben Redburn *
|
- |
- BER 1031 |
Championship Fleet - |
*, * |
RHADC |
|
54. |
Jonnie Ciffolillo *
|
- |
- 21662 |
Championship Fleet - |
*, * |
Team USA |
|
55. |
Tony Slowik III *
|
- |
- 19636 |
Championship Fleet - |
*, * |
Team USA |
|
56. |
Scott Mather *
|
- |
- 17770 |
Championship Fleet - |
*, * |
Team USA |
|
57. |
Laura Hupman *
|
- |
- BER1129 |
Championship Fleet - |
*, * |
RBYC |
|
58. |
Griggs Diemar *
|
- |
- 20482 |
Championship Fleet - |
*, * |
Team USA |
|
59. |
Kieran Kimberley *
|
- |
- BER1257 |
Championship Fleet - |
*, * |
RBYC |
|
60. |
Tommy McCormick *
|
- |
- USA 22688 |
Championship Fleet - |
*, * |
Key Biscayne Yacht Club |
|
61. |
Thommie Grit *
|
- |
- 20368 |
Championship Fleet - |
*, * |
Team USA |
|
62. |
Flynn Watson-Brown *
|
- |
- 1102 |
Championship Fleet - |
*, * |
RHADC |
|
63. |
Ian Fox *
|
- |
- 21699 |
Championship Fleet - |
*, * |
Team USA |
|
64. |
Pearse Dowd *
|
- |
- 21833 |
Championship Fleet - |
*, * |
Team USA |
|
65. |
Leopold Seuss *
|
- |
- 22278 |
Championship Fleet - |
*, * |
Team USA |
|
|